Co chcete vědět o Novák Festu?

V neděli 16. června 2019 se koná Novák Fest, akce pro celé rodiny. Svým programem zaujme každého sportovce, umělce, vědce i vyznavače adrenalinu. Program je daný, dnes se zaměříme na nejčastější dotazy.

Kde najdu program celé akce?

Novák Fest se koná v areálu Nový rybník v neděli 16. června v čase od 10 do 18 hodin. Stejně jako v minulém roce, i letos se můžete těšit na pestrý program, jímž nás provede skvělý moderátor Marcel Forejt. Areál bude v tento den rozdělen do několika zón – Adrenalin zóna, Skatepark, Sportovní zóna, Tvůrčí zóna a Zóna pro nejmenší v letním kině. Program bude probíhat také na dvou pódiích. Kromě toho po celý den najdete v areálu bohatou nabídku občerstvení, bude bezplatně půjčováno sportovní vybavení, je připraveno snížené vstupné na Adventure golf, zavítat můžete do mini ZOO, vyzkoušet in-line dráhu, děti si mohou zahrát hornickou hru a pro dospěláky je připraven festival regionálních minipivovarů. Podrobný program najdete na webu https://novakfest.pribram.eu/program.


Je akce zpoplatněna?

Celý program Novák Festu je pro veřejnost zdarma.


Která brána bude otevřena?

Přijít můžete z kterékoliv strany, v letošním roce budou otevřeny všechny brány v celém areálu.


Mohu přijet na kole?

S ohledem na počet návštěvníků a bezpečnost je nemožné vjet do areálu s kolem. Kola bude možné odložit v prostoru za infostánky u vstupů, nezapomeňte si tedy vzít na kolo zámek.


Jak je to s parkováním?

S pořádáním obdobných akcí souvisí také určitá dopravní omezení. K parkování můžete využít parkoviště na Flusárně, u viaduktu, dále pak parkoviště u zimního stadionu, aquaparku či kulturního domu. Omezení bude v tento den v Milínské ulici, v úseku od kruhového objezdu k odbočce na Brodskou ulici – provoz bude veden pouze jedním směrem a část komunikace bude sloužit jako parkoviště.
Více informací


Budou opět zálohované kelímky?

Ano, kelímky na pití budou i tentokrát zálohované, nezapomeňte si tedy s sebou vzít 50 korun na vratnou zálohu. Minimalizujme spolu množství plastových odpadů.


Kuřáci s omezením?

Stejně jako v loňském roce požádáme kuřáky o ohleduplnost. Budou vymezeny zóny, ve kterých budou umístěny popelníky. Jinak v celém areálu bude kouření zakázáno.