U příležitosti konání Novák Festu připravila Sportovní zařízení města Příbram zvýhodněné vstupné na nový Adventure golf, loďku nebo koloběžku si v den akce můžete zapůjčit dokonce zcela zdarma.

Akce Novák Fest je volným pokračováním akcí Den sportu a Family Fest z minulých let a koná se 16. června 2019 v areálu Nový rybník. SZM přichystala na tento den pro návštěvníky zvýhodněné vstupné na Adventure golf: jednorázové vstupné na 1,5 hodiny vyjde dospělou osobu na 80 Kč, děti do 15 let mají vstup za 40 Kč a senioři s ID senior kartou zaplatí pouze 20 Kč.

Zcela zdarma bude v průběhu akce půjčovna sportovního vybavení. „Chceme, aby si atrakce užilo co nejvíce návštěvníků. Proto jsme stanovili dobu výpůjčky na 30 minut, abychom tak předešli blokování jednotlivých atrakcí jednou osobou na celý den,“ říká ředitel SZM Jan Slaba. Zdarma si návštěvníci mohou vyzkoušet šlapadla, paddleboardy, loďky, koloběžky a vodní atrakce.

 

 

NOVÁK FEST – ADRENALIN, VĚDA, SPORT, UMĚNÍ…

V neděli 16. června se nám areál Nového rybníka rozdělí do zón. V čase od 10 do 18 hodin budou připraveny: Adrenalin zóna, Vědecká zóna, Sportovní zóna, Art zóna, Zónu pro nejmenší v letním kině či Skatepark. Pro návštěvníky to znamená, že si budou moci vyzkoušet například simulátor stavu beztíže, v mobilním planetáriu nahlédnout ze Země do vesmíru nebo se zapojit do vědeckých pokusů. Aktivit je připravena skutečně celá řada. Kromě uvedených zón, kde bude probíhat zajímavý program, se můžete těšit také na bohatou nabídku občerstvení, minigolf,

in-line dráhu, mini ZOO, chill out zónu, Festival regionálních minipivovarů a řadu vystoupení na kamenném podiu.

  

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram