Novák Fest 2022

Novák Fest se blíží a objeví vaše superschopnosti

Novák Fest je tradiční a jedna se zásadních akcí města Příbram. Každým rokem se koná v polovině června v areálu Nového rybníku v Příbrami. Ten se stane na jeden den jedním velkým sportovištěm, vědeckou laboratoří nebo hudebním pódiem. Letošní datum konání připadá na neděli 19. června.

Každý ročník této akce má svoje téma a podtitul. Letošním tématem jsou superhrdinové a podtitul – Najdi svoji supervlastnost. Po areálu se budou pohybovat nejen superhrdinové, ale také ninjové, cirkusáci z La Putyky nebo malý chemici z Techmanie, kteří budou objevovat to, jaká supervlastnost jejich nejlepší.

Akce je určena primárně pro děti a rodiče, ale cílová skupina je napříč věkem i pohlavím.

Rozlehlý areál Nového rybníku je vždy rozdělen na několik zón. Letošní ročník bude rozdělen do 7 zón a to podle vlastností superhrdinů – rychlost, síla, vynalézavost, obratnost, přesnost, vytrvalost či odvaha. Chybět nebude také vesnička superhrdinů.

Jednotlivá stanoviště mají na starosti kluby, spolky, neziskové organizace či školy z našeho města, které jsou doplněny (z menší části) komerčnímu subjekty.

Vstup na akci je zdarma.